Kensington Magpro 14 tommer

Bedste pris
Stabil pris
528kr
939 krSPAR 44%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Kensington Magpro 14 tommer er et magnetisk, rammeløst skærmfilter til laptops med slanke kanter. Filteret monteres og fjernes nemt uden værktøj og begrænser betragtningsvinklen til ±30°, hvilket beskytter dit privatliv i offentlige rum. Det reducerer blænding og filtrerer op til 22% af blåt lys for at mindske øjenbelastning. Skærmfilteret har vendbar overflade fra mat til glans og er modstandsdygtigt over for fingeraftryk og ridser. Enheden kan lukkes og sættes i dvale uden at fjerne filteret.

Kensington Magpro 14 tommer koster lige nu 528 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 528 kr (09. maj 2026) og 528 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 528 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kensington 14" MagPro™ magnetisk skærmfilter til laptops
528 kr
+ 39 kr fragt
Total: 567 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop skærmfilter 14" K58352WW Modsvarer: N/A
619 kr
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kensington Magpro 14 tommer Laptop Privacy Screen With Magnetic Strip 16:9
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kensington MagPro Magnetic Privacy 14"
939 kr
+ fri fragt
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Skærmfiltre