Kensington Magpro 13.3 tommer Laptop Privacy Screen

Bedste pris
Stabil pris
365kr
849 krSPAR 57%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Kensington Magpro 13.3 tommer Laptop Privacy Screen er et magnetisk skærmfilter til bærbare computere med 13,3" 16:9 skærm. Filteret monteres og fjernes nemt med en magnetstrimmel, så du hurtigt kan beskytte dine følsomme oplysninger i offentlige rum. Det begrænser indsynsvinklen til +/- 30°, reducerer blåt lys med op til 22 %, mindsker blænding og forbedrer billedklarheden. Skærmfilteret er modstandsdygtigt over for fingeraftryk og ridser.

Kensington Magpro 13.3 tommer Laptop Privacy Screen koster lige nu 365 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 24,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 486 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 365 kr (25. juli 2026) og 486 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 365 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kensington 13,3" MagPro™ magnetisk skærmfilter til laptops
365 kr
+ 39 kr fragt
Total: 404 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop pc-skærmfilter 13,3" K58351WW Modsvarer: N/A
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kensington Magpro 13.3 tommer (16:9) Laptop Privacy Screen With Magnetic Strip 16:9
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kensington MagPro Magnetic Privacy 13.3"
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Bærbare computere