Kensington MacBook Pro 14" MagPro™ Elite magnetisk skærmfilter

Kensington MacBook Pro 14" MagPro™ Elite magnetisk skærmfilter beskytter dine skærmdata mod nysgerrige blikke med en 30° synsvinkelbegrænsning. Det magnetiske, rammeløse design gør det let at montere og fjerne uden værktøj. Filtrets overflade er let at rengøre, og det indbyggede blåt lys-filter reducerer blåt lys med op til 30 %. Passer til 14" MacBook Pro (2021 og nyere).

Kensington MacBook Pro 14" MagPro™ Elite magnetisk skærmfilter koster lige nu 598 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 588 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 588 kr (18. maj 2026) og 598 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 598 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kensington MacBook Pro 14" MagPro™ Elite magnetisk skærmfilter
598 kr
+ 39 kr fragt
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Pro 14" K58370WW Modsvarer: N/A
679 kr
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kensington Privacy Filter Macbook Pro 14 tommer
681 kr
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Kensington MagPro Elite PS MacbookPro14 Skærmfilter
715 kr
+ fri fragt
Total: 715 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Skærmfiltre