Kay Bojesen Uro

Bedste pris
Faldet 24.7%
602kr
900 krSPAR 33%
hos Rikki Tikki Shop
På lagerFri fragtLaveste

Kay Bojesen Uro bringer farver og ro til børneværelset. Perfekt over tremmesengen eller puslebordet, hvor de farverige kugler og sangfuglen fanger de mindstes opmærksomhed.

Kay Bojesen Uro koster lige nu 602 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 24,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 800 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 602 kr (19. juli 2026) og 800 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 602 kr hos Rikki Tikki Shop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Uro med sangfugle
602 kr
+ fri fragt
Total: 602 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kay Bojesen Babies Uro Multi
800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Uro Ø 21 cm Træ
850 kr
+ fri fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Uro : Erling Christensen Møbler
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 24.7%

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Babyuroer