Kay Bojesen Turtelduer

Kay Bojesen Turtelduer bringer en finurlig charme til ethvert rum. De er fremstillet i natur eg og røget eg, og deres hoveder kan drejes, hvilket giver dem et levende udtryk. Perfekt som dekorativ detalje på skrivebordet eller i vindueskarmen, de minder os om kærlighed og nærhed.

Kay Bojesen Turtelduer koster lige nu 632 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 631 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 631 kr (05. maj 2026) og 632 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 632 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kay Bojesen Turtelduer Eg
632 kr
+ 39 kr fragt
Total: 671 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Turtelduer
643 kr
+ fri fragt
Total: 643 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Turtelduer af Kay Bojesen Jacobsen Plus
680 kr
+ 50 kr fragt
Total: 730 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kay Bojesen Turtelduer Egetræ
760 kr
+ 40 kr fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigurer Turtleduer 9 cm
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Kay Bojesen Turtelduer 2 stk.
813 kr
+ fri fragt
Total: 813 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Turtelduer : Erling Christensen Møbler
850 kr
+ fri fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer