Kay Bojesen Trommeslager

Kay Bojesen Trommeslager er en ikonisk træfigur, inspireret af Danmarks nationalsymboler fra Amalienborg. Skabt i 1942, er denne håndmalede garder i bøgetræ en tidløs klassiker, der tilføjer charme og historie til ethvert hjem. Med sin højde på 22,5 cm er den perfekt til både dekoration og samling.

Kay Bojesen Trommeslager koster lige nu 632 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 600 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 600 kr (08. juni 2026) og 632 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 632 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kay Bojesen Small Drummer
632 kr
+ 39 kr fragt
Total: 671 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Trommeslager af Kay Bojesen Jacobsen Plus
640 kr
+ 50 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Trommeslager
683 kr
+ fri fragt
Total: 683 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigur Trommeslager 21 cm
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kay Bojesen Garder Trommeslager Lille 22,5 Cm
750 kr
+ 40 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
TROMMESLAGER 39024 KAY BOJESEN
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Trommeslager : Erling Christensen Møbler
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer