Kay Bojesen Spurvepar

Kay Bojesens spurvepar er en elegant tilføjelse til dit hjem. De charmerende fugle i eg og røget eg passer perfekt ind i enhver indretning med deres tidløse design og er en oplagt gaveidé. Med magneter indbygget er de fleksible at arrangere og udstille.

Kay Bojesen Spurvepar koster lige nu 440 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 412 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 412 kr (08. juni 2026) og 440 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 440 kr hos Jacobsen Plus.

Sammenlign priser

Bedste pris
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Spurvepar af Kay Bojesen Jacobsen Plus
440 kr
+ 50 kr fragt
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Spurvepar eg/røget eg
452 kr
+ 45 kr fragt
Total: 497 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kay Bojesen Spurvepar Eg Og Røget Eg 6 Cm
480 kr
+ 40 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Spurvepar i eg og røget eg : Erling Christensen Møbler
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigurer Spurvepar 6 cm
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Indretning