Kay Bojesen Sangfugl Sunshine

4.9 (444 anmeldelser)

Kay Bojesen Sangfugl Sunshine er en charmerende træfigur malet i smukke farver. Denne ikoniske figur, designet i 1950'erne, bringer både historie og stil til ethvert hjem. Perfekt til samlere og som en unik gaveidé.

Kay Bojesen Sangfugl Sunshine koster lige nu 491 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 487 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 487 kr (08. juni 2026) og 520 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 491 kr hos Rikki Tikki Shop.

Sammenlign priser

Bedste pris
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Sangfugl Sunshine
491 kr
+ 45 kr fragt
Total: 536 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Sangfugl Sunshine af Kay Bojesen Jacobsen Plus
520 kr
+ 50 kr fragt
Total: 570 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigur Sangfugl 15 cm
620 kr
+ fri fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
SANGFUGL SUNSHINE 39405 KAY BOJESEN
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Sangfugl Sunshine : Erling Christensen Møbler
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer
dyretema: Bird
materiale: Træ
type: Statuette