Kay Bojesen Sangfugl Ravn

Bedste pris
Stabil pris
1.050kr
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Oplev Kay Bojesens ikoniske Sangfugl Ravn i stor størrelse, udført i elegant sort malet bøg. Denne skulptur bringer nordisk design og varme ind i ethvert hjem og er perfekt til dekoration af både moderne og klassiske interiører.

Kay Bojesen Sangfugl Ravn koster lige nu 1.050 kr. En stigning på 33,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 787 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 787 kr (10. marts 2026) og 1.050 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.050 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Sangfugl Ravn, stor Sort : Erling Christensen Møbler
1.050 kr
+ fri fragt
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Sangfugl Ravn, stor af Kay Bojesen
1.050 kr
+ 50 kr fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer