Kay Bojesen Sangfugl Alfred

4.9 (470 anmeldelser)

Kay Bojesen Sangfugl Alfred er en elegant træfigur, der blander klassisk design med moderne boligtrends. Fremstillet i natureg og røget egetræ, bringer Alfred et strejf af natur ind i dit hjem. Med sin tidløse æstetik er sangfuglen perfekt til enhver indretning.

Kay Bojesen Sangfugl Alfred koster lige nu 652 kr. En stigning på 8,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 600 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 600 kr (08. juni 2026) og 760 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 652 kr hos Rikki Tikki Shop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Sangfugl Alfred
652 kr
+ fri fragt
Total: 652 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kay Bojesen Sangfugl Alfred Eg Og Røget Eg 15 Cm
720 kr
+ 40 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigur Sangfugl 15 cm
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
SANGFUGL ALFRED 39408 NATUR EG/RØGET EG
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Sangfugl Alfred : Erling Christensen Møbler
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Sangfugl Alfred af Kay Bojesen
800 kr
+ 50 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.0%

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer
dyretema: Bird
materiale: Træ
type: Statuette