Kay Bojesen Panda

4.8 (26 anmeldelser)
Kay Bojesen Panda
Bedste pris
Stabil pris
750kr
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Kay Bojesen Panda er en charmerende træfigur lavet af malet bøg. Den sort/hvide panda er 15 cm høj og passer perfekt som dekorativt element i hjemmet. Med FSC-certificering er den både stilfuld og miljøvenlig.

Kay Bojesen Panda koster lige nu 750 kr. En stigning på 33,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 562 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 562 kr (10. marts 2026) og 750 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 750 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Panda, lille : Erling Christensen Møbler
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigur Panda 15 cm
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer