Kay Bojesen Ole Lukøje

Kay Bojesens Ole Lukøje er en charmerende figur iført lyseblå natskjorte og mørkeblå natbukser. Med sine to paraplyer og varme udtryk, bringer denne figur smilet frem hos både børn og voksne. De kølige blå nuancer gør den perfekt til rolige omgivelser.

Kay Bojesen Ole Lukøje koster lige nu 603 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 600 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 600 kr (08. juni 2026) og 799 kr (06. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 603 kr hos Rikki Tikki Shop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Ole Lukøje blå/lys blå
603 kr
+ fri fragt
Total: 603 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
OLE LUKØJE BLÅ/LYSBLÅ 39321 H21CM
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Ole Lukøje : Erling Christensen Møbler
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigur 21 cm Ole Lukøje
850 kr
+ fri fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer