Kay Bojesen Officer med Sabel Lille

5.0 (12 anmeldelser)

Kay Bojesen Officer med Sabel er en charmerende lille træfigur, der hylder den danske kongelige livgarde. Skabt i 1940, bringer denne officer nostalgi og dansk design ind i hjemmet. En tidløs gaveidé til både voksne og børn, der elsker klassisk skandinavisk håndværk.

Kay Bojesen Officer med Sabel Lille koster lige nu 640 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 600 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 600 kr (10. marts 2026) og 800 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 640 kr hos Jacobsen Plus.

Sammenlign priser

Bedste pris
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Officer med sabel af Kay Bojesen Jacobsen Plus
640 kr
+ 50 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Officer med sabel lille : Erling Christensen Møbler
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Officer med sabel, lille, rød/blå/hvid
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer