Kay Bojesen Mini Fanebærer

Kay Bojesen Mini Fanebærer er en charmerende træfigur i malet bøgetræ, designet i 1942. Den håndmalede garder med fane passer perfekt til både samlingen og som gave. Inspireret af den danske kongehusets traditioner, er denne figur både tidløs og historisk.

Kay Bojesen Mini Fanebærer koster lige nu 440 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 412 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 412 kr (08. juni 2026) og 452 kr (19. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 440 kr hos Jacobsen Plus.

Sammenlign priser

Bedste pris
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Fanebærer med tekstilflag, mini af Kay Bojesen Jacobsen Plus
440 kr
+ 50 kr fragt
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kay Bojesen Guard Standard Bearer Mini 18.5 cm
453 kr
+ 39 kr fragt
Total: 492 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Fanebærer mini rød/blå/hvid
463 kr
+ 45 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Kay Bojesen Mini Fanebærer
500 kr
+ 59 kr fragt
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kay Bojesen Garder Med Flag Mini 18,5 Cm
540 kr
+ 40 kr fragt
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Mini fanebærer : Erling Christensen Møbler
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigur Fanebærer 14 cm
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Indretning