Kay Bojesen Menig med gevær

Kay Bojesen Menig med gevær er et ikonisk stykke dansk design, inspireret af skiftende vagter ved Amalienborg. Skabt i 1942, denne håndmalede træfigur tilføjer charme og tradition til dit hjem.

Kay Bojesen Menig med gevær koster lige nu 625 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 600 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 600 kr (08. juni 2026) og 625 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 625 kr hos RedOffice Konpap.

Sammenlign priser

Bedste pris
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Kay Bojesen garder m/gevær
625 kr
+ 59 kr fragt
Total: 684 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kay Bojesen Small Guardsman
632 kr
+ 39 kr fragt
Total: 671 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Menig med gevær af Kay Bojesen Jacobsen Plus
640 kr
+ 50 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Menig med gevær
683 kr
+ fri fragt
Total: 683 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigur Menig Med Gevær 21 cm
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kay Bojesen Garder Med Gevær 22,50 Cm
750 kr
+ 40 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
MENIG MED GEVÆR 39025 KAY BOJESEN
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Menig med gevær : Erling Christensen Møbler
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer