Kay Bojesen Kanin

Kay Bojesen Kanin er en charmerende træfigur i ubehandlet egetræ, designet i 1957. Den appellerer til både børn og voksne og fungerer perfekt som en tidløs gaveidé til enhver særlig anledning.

Kay Bojesen Kanin koster lige nu 600 kr. En stigning på 8,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 552 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 552 kr (25. maj 2026) og 600 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 600 kr hos Jacobsen Plus.

Sammenlign priser

Bedste pris
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Kanin af Kay Bojesen Jacobsen Plus
600 kr
+ 50 kr fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Kanin
643 kr
+ fri fragt
Total: 643 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigur Kanin 16 cm
720 kr
+ fri fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
KAY BOJESEN KANIN EG 39203 8X17X6,5CM
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Kanin : Erling Christensen Møbler
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer