Kay Bojesen Julepynt Julemand og Nissemor

Bedste pris
Steget 33.8%
800kr
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Skab en hyggelig julestemning med Kay Bojesens julepynt, Julemand og Nissemor. Denne charmerende duo passer perfekt til juletræet eller dekorative grene, hvor de tilføjer et stilfuldt og klassisk touch til din juleudsmykning.

Kay Bojesen Julepynt Julemand og Nissemor koster lige nu 800 kr. En stigning på 33,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 598 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 598 kr (26. maj 2026) og 800 kr (19. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 800 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Julepynt Julemand og Nissemor : Erling Christensen Møbler
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Julepynt Julemand og Nissemor rød/hvid
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 33.8%

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Indretning