Kay Bojesen Julemand

Oplev den klassiske Kay Bojesen Julemand, skabt i solidt malet bøgetræ. Med en højde på 19 cm tilføjer han både hygge og design til dit hjem i juletiden. Perfekt som en del af din juledekoration eller som en unik gave.

Kay Bojesen Julemand koster lige nu 490 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 480 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 480 kr (13. april 2026) og 530 kr (13. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 490 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kay Bojesen Julemand H19,5 Cm
490 kr
+ 40 kr fragt
Total: 530 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Julemand af Kay Bojesen Jacobsen Plus
600 kr
+ 50 kr fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigur Julemand 20 cm
720 kr
+ fri fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
KAY BOJESEN JULEMAND 39430 H:19,5CM
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen julemand : Erling Christensen Møbler
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Statuetter