Kay Bojesen Jule Lise

Bedste pris
Stabil pris
480kr
700 krSPAR 31%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Kay Bojesen Jule Lise er en charmerende træfigur, der bringer julestemning ind i dit hjem. Lavet i solidt bøgetræ og malet i klare farver, er hun den perfekte dekoration til julebordet eller stuen.

Kay Bojesen Jule Lise koster lige nu 480 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 480 kr (06. april 2026) og 480 kr (06. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 480 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kay Bojesen Jule Lise Nissepige 17,5 Cm
480 kr
+ 40 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Jule Lise af Kay Bojesen Jacobsen Plus
560 kr
+ 50 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Jule Lise rød/blå/hvid
603 kr
+ fri fragt
Total: 603 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Kay Bojesen Jule Lise
625 kr
+ 59 kr fragt
Total: 684 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigur Jule Lise 17,5 cm
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Jule Lise : Erling Christensen Møbler
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Højtidsdekorationer