Kay Bojesen Gravhund Mellem

Kay Bojesens gravhund i mørk bejdset eg er en tidløs klassiker, der tilføjer charme til ethvert hjem. Figurens bløde kanter og runde former skaber en venlig atmosfære, der hylder det ikoniske design fra 1934.

Kay Bojesen Gravhund Mellem koster lige nu 2.000 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.875 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.875 kr (08. juni 2026) og 2.000 kr (06. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.000 kr hos Jacobsen Plus.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Gravhund mørkbejdset, mellem af Kay Bojesen Jacobsen Plus
2.000 kr
+ fri fragt
Total: 2.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Gravhund, Pind, mellem, mørk eg
2.202 kr
+ fri fragt
Total: 2.202 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigur Gravhund Mellem
2.300 kr
+ fri fragt
Total: 2.300 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Gravhund, mellem Mørk bejdset eg : Erling Christensen Møbler
2.500 kr
+ fri fragt
Total: 2.500 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer