Kay Bojesen Gravhund Lille

Oplev Kay Bojesens tidløse Gravhund, en charmerende træfigur i mørkbejdset eg. Dens bløde former og venlige udtryk gør den til en elsket klassiker i hjemmet.

Kay Bojesen Gravhund Lille koster lige nu 720 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 675 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 675 kr (08. juni 2026) og 720 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 720 kr hos Jacobsen Plus.

Sammenlign priser

Bedste pris
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Gravhund mørkbejdset, lille af Kay Bojesen Jacobsen Plus
720 kr
+ 50 kr fragt
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigur Gravhund Lille
850 kr
+ fri fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
GRAVHUND LILLE MØRK BEJDSET EG KAY BOJESEN L:18,5CM
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Gravhund, lille Mørk bejdset eg : Erling Christensen Møbler
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Gravhund, Pind, lille, mørk eg
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer