Kay Bojesen Flodhest

Kay Bojesen Flodhest blev skabt i 1955 som et humoristisk element til at holde styr på blyanterne på skrivebordet. Den er ideel som en elegant gave til både store og små begivenheder og passer perfekt ind i enhver indretning med sin tidløse charme.

Kay Bojesen Flodhest koster lige nu 640 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 600 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 600 kr (08. juni 2026) og 640 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 640 kr hos Jacobsen Plus.

Sammenlign priser

Bedste pris
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Flodhest af Kay Bojesen Jacobsen Plus
640 kr
+ 50 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Flodhest
683 kr
+ fri fragt
Total: 683 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen træfigur Flodhest H9 cm
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
KAY BOJESEN FLODHEST EG 39202 9X21,3X5,2CM
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Flodhest : Erling Christensen Møbler
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer