Kay Bojesen Fanebærer Mellem

Kay Bojesen Fanebærer er en tidløs træfigur skabt i 1942 og inspireret af Danmarks nationale gardere. Håndmalet i rød, blå og hvid, er den det perfekte indslag på et fødselsdagsbord eller som designikon i hjemmet. Figuren måler 50 cm og er udført i malet bøgetræ, hvilket gør den til en klassisk og elegant dekorationsgenstand.

Kay Bojesen Fanebærer Mellem koster lige nu 4.400 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.125 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.125 kr (08. juni 2026) og 4.400 kr (06. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.400 kr hos Jacobsen Plus.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Mellem Fanebærer af Kay Bojesen Jacobsen Plus
4.400 kr
+ fri fragt
Total: 4.400 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Fanebærer, mellem, 77cm
4.702 kr
+ fri fragt
Total: 4.702 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigur Fanebærer Mellem
5.300 kr
+ fri fragt
Total: 5.300 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen mellem fanebærer : Erling Christensen Møbler
5.500 kr
+ fri fragt
Total: 5.500 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer