Kay Bojesen Fanebærer

Kay Bojesen Fanebærer er en elegant træfigur designet i 1942, inspireret af Danmarks nationalsymboler. Fremstillet i malet bøgetræ, står den stolte garder med Dannebrog, ideel som dekorativt element i hjemmet eller som en særlig gaveidé.

Kay Bojesen Fanebærer koster lige nu 632 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 600 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 600 kr (08. juni 2026) og 632 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 632 kr hos Proshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kay Bojesen Fanebærer med stofflag, 22 cm
632 kr
+ 39 kr fragt
Total: 671 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Fanebærer af Kay Bojesen Jacobsen Plus
640 kr
+ 50 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Fanebærer, lille
683 kr
+ fri fragt
Total: 683 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigur Fanebærer 21 cm
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kay Bojesen Garder Med Flag 22 Cm
760 kr
+ 40 kr fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen fanebærer med tekstilflag : Erling Christensen Møbler
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer