Kay Bojesen Bjørn Mellem

Kay Bojesen Mellem Bjørn er et tidløst designikon, der blev skabt i 1952. Fremstillet i ubehandlet eg og ahorn, tilfører denne mellemstore bjørn elegance til ethvert hjem. Den er perfekt som en dekorativ detalje eller som en elskelig gaveidé til både store og små.

Kay Bojesen Bjørn Mellem koster lige nu 1.760 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.650 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.650 kr (08. juni 2026) og 1.760 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.760 kr hos Jacobsen Plus.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Bjørn, Mellem af Kay Bojesen Jacobsen Plus
1.760 kr
+ fri fragt
Total: 1.760 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen mellem bjørn : Erling Christensen Møbler
2.200 kr
+ fri fragt
Total: 2.200 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Bjørn, eg/ahorn, mellem
2.200 kr
+ fri fragt
Total: 2.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer