Kay Bojesen Barnevognskæde

Oplev Kay Bojesens charmerende barnevognskæde i malet bøgetræ. Kæden, som er let at montere i barnevognen, præsenterer farverige trækugler og figurer, der skaber glæde og stimulerer barnets sanser under køreturen.

Kay Bojesen Barnevognskæde koster lige nu 480 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 450 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 450 kr (08. juni 2026) og 480 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 480 kr hos Jacobsen Plus.

Sammenlign priser

Bedste pris
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Barnevognskæde multi fra Kay Bojesen Jacobsen Plus
480 kr
+ 50 kr fragt
Total: 530 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kay Bojesen Babies Barnevognskæde Multi
550 kr
+ 40 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Barnevognskæde : Erling Christensen Møbler
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Barnevognskæde Træ 53 cm
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Barnevognskæde multi
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Legetøj