Kay Bojesen Abe Lille

Kay Bojesens Lille Abe er en elsket klassiker fra 1951, skabt i teak og limbatræ. Med sin karakteristiske charme er den et tidløst indslag i enhver indretning og en populær gave til særlige anledninger.

Kay Bojesen Abe Lille koster lige nu 800 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 750 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 750 kr (08. juni 2026) og 800 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 800 kr hos RedOffice Konpap.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Kay Bojesen Abe 20 cm.
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kay Bojesen Abe Lille Teaktræ
865 kr
+ 39 kr fragt
Total: 904 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kay Bojesen Abe, teak/limba, lille
872 kr
+ fri fragt
Total: 872 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kay Bojesen Træfigur Abe 20 cm
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kay Bojesen Abe lille
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Lille abe af Kay Bojesen
1.000 kr
+ 50 kr fragt
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kay Bojesen Abe Lille
1.010 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kay Bojesen
Kategori: Illustrationer