Kask Superplasma AQ Hi-Viz Hjelm

Bedste pris
Stabil pris
673kr
961 krSPAR 30%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

Kask Superplasma AQ sikkerhedshjelm tilbyder optimal beskyttelse til fagfolk i byggebranchen og industrien. Med Hi-Viz gul farve sikrer hjelmen høj synlighed. Den lette konstruktion og quick fit-systemet gør den både komfortabel og nem at tilpasse, mens tilkoblingsmuligheder for høreværn og visir giver ekstra funktionalitet.

Kask Superplasma AQ Hi-Viz Hjelm koster lige nu 673 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 673 kr (25. marts 2026) og 673 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 673 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Sikkerhedshjelm Superplasma AQ Hi-Viz Gul
673 kr
+ 49 kr fragt
Total: 722 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
KASK Superplasma AQ HI VIZ Sikkerhedshjelm Hi-Vis Gul | Sikkerhedshjelme | Kask Plasma AQ HI_VIZ | Sikkerhedshjelme
811 kr
+ 42 kr fragt
Total: 853 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Kask Superplasma AQ Hi-Viz Hjelm
910 kr
+ 55 kr fragt
Total: 965 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Kask Plasma AQ sikkerhedshjelm Hi-Vis gul
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
KASK sikkerhedshjelm gul Superplasma AQ Hi-Viz, m/ventilation & hagerem, EN 397
961 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.040 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: KASK
Kategori: Hjelme