Karl Lagerfeld New York Mercer Street EDT 100 ml

Oplev Karl Lagerfeld New York Mercer Street EDT, en herreparfume med en frisk duft, der kombinerer noter af lime, basilikum, rabarber og jasmin. Denne unikke duft skaber en elegant og maskulin aura, der passer perfekt til både hverdagsbrug og særlige lejligheder. Hyld Karl Lagerfelds ikoniske stil med denne eksklusive parfume.

Karl Lagerfeld New York Mercer Street EDT 100 ml koster lige nu 189 kr. En stigning på 18,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 159 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 159 kr (07. april 2026) og 191 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 189 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Karl Lagerfeld New York Mercer Street Pour Homme EDT 100 ml
189 kr
+ 39 kr fragt
Total: 228 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Karl Lagerfeld N.Y Mercer Street EDT 100 ml
190 kr
+ 39 kr fragt
Total: 229 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Karl Lagerfeld N.Y Mercer Street EDT 100 ml
192 kr
Total: 192 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Karl Lagerfeld New York Mercer Street 100 ml
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Karl Lagerfeld Karl New York Mercer Street Eau de Toilette 100ml Spray
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Herreparfume Lagerfeld New York Mercer Street EDT 100 ml
259 kr
+ 79 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Karl Lagerfeld N.Y. Mercer Street EDT
316 kr
+ 39 kr fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Karl Lagerfeld N.Y. Mercer Street EDT
395 kr
+ fri fragt
Total: 395 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Karl Lagerfeld New York Eau De Toilette 100 ml
480 kr
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: karl lagerfeld
Kategori: Parfume og eau de cologne