Kärcher WV 6 Plus

4.5 (3 anmeldelser)

Kärcher WV 6 Plus vinduesvasker gør vinduespudsning effektiv og nem uden striber. Med en maksimal arbejdsbredde på 28 cm og en batterilevetid, der kan dække op til 300 m² per opladning, er den ideel til større glasflader. Den innovative sugelisteteknologi sikrer en pletfri rengøring, mens den kompakte størrelse gør den nem at håndtere.

Kärcher WV 6 Plus koster lige nu 575 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 562 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 562 kr (16. april 2026) og 618 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 575 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kärcher WV 6 Plus Vinduesvasker
575 kr
Total: 575 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kärcher WV 6 Plus
578 kr
+ 39 kr fragt
Total: 617 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kärcher Fönstertvätt WV 6 Plus
732 kr
Total: 732 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kärcher WV 6 Plus Vinduesvasker
739 kr
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kärcher WV 6 Plus Vinduesvasker
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Kärcher WV6 Plus Vinduesvasker
749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 6 Plus, hvid 4054278976471 Modsvarer: N/A
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Vinduesvasker WV 6 Plus
969 kr
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Kärcher Vinduespudser WV 6 Plus
999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Karcher
Kategori: Gummiskrabere
type: Gulv, Køretøj