Kärcher WV 5 Plus N

Bedste pris
Faldet 5.0%
477kr
879 krSPAR 46%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Kärcher WV 5 Plus N er en innovativ vinduesvasker designet til at gøre rengøring nemmere. Med sin lette konstruktion og effektive sugemundstykke sikrer den stribefri og pletfri resultater hver gang. Den er batteridrevet, hvilket giver dig friheden til at bevæge dig frit rundt i hjemmet. Perfekt til rene og glasklare vinduer uden besvær.

Kärcher WV 5 Plus N koster lige nu 477 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 502 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 477 kr (16. juli 2026) og 502 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 477 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kärcher WV 5 PLUS N Vinduesvasker
477 kr
Total: 477 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kärcher WV 5 Plus N Window Vac
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kärcher Fönstertvätt WV 5 Plus N
731 kr
Total: 731 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
KÄRCHER KÄRCHER vinduespudser WV 5 Premium 4054278976600 Modsvarer: N/A
759 kr
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Myjka KARCHER 1,633-701,0
869 kr
+ fri fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Vinduesvasker WV 5 Plus N
879 kr
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.0%

Specifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Gummiskrabere