Kärcher VC 4 Cordless myHome

4.3 (126 anmeldelser)

Kärcher VC 4 Cordless myHome er en let og batteridrevet stangstøvsuger, der gør rengøring nem i mindre hjem. Med en driftstid på op til 30 minutter kan du nyde maksimal bevægelsesfrihed, mens de smarte funktioner som 1-kliktømning, boost-funktion, og ergonomisk design sikrer en effektiv og behagelig oplevelse. Ideel til gulve og tæpper, denne støvsuger gør det nemt at nå svært tilgængelige områder.

Kärcher VC 4 Cordless myHome koster lige nu 1.330 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.263 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.263 kr (10. juni 2026) og 1.330 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.330 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kärcher Stangstøvsuger VC 4 handheld vacuum
1.330 kr
+ fri fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kärcher Skaftdammsugare VC 4 Cordless myHome
1.596 kr
Total: 1.596 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kärcher VC 4 myHome Støvsuger Pind/håndholdt
1.829 kr
+ fri fragt
Total: 1.829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Stavstøvsuger VC 4 Cordless myHome
2.169 kr
Total: 2.169 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.3%

Specifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Vand- og støvsugere