Kärcher SC3 Deluxe EasyFix

4.6 (214 anmeldelser)
Kärcher SC3 Deluxe EasyFix
Bedste pris
Faldet 7.7%
1.356kr
2.449 krSPAR 45%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Kärcher SC3 Deluxe EasyFix er en kompakt damprenser med to-trins dampstyring, der effektivt fjerner op til 99,99% af almindelige husholdningsbakterier på hårde overflader. Klar til brug på kun 30 sekunder, gør den det nemt at opnå en ren og hygiejnisk bolig.

Kärcher SC3 Deluxe EasyFix koster lige nu 1.356 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.477 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.356 kr (16. juli 2026) og 1.477 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.356 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kärcher SC 3 Deluxe EasyFix Sort Hvid
1.356 kr
Total: 1.356 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kärcher Damprenser SC 3 Deluxe EasyFix
1.480 kr
+ fri fragt
Total: 1.480 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kärcher SC 3 Deluxe EasyFix damprenser
1.485 kr
Total: 1.485 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kärcher SC 3 Deluxe EasyFix Sort Hvid
1.679 kr
+ fri fragt
Total: 1.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kärcher SC 3 Deluxe Easy Fix *EU
1.792 kr
Total: 1.792 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Kärcher SC3 Deluxe EasyFix Damprenser
1.799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Kärcher Damprenser Kärcher SC3 Deluxe
2.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
SC 3 Deluxe Easy Fix *EU
2.449 kr
Total: 2.449 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.7%

Specifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Tæpperensere
farve: Yellow
rengøringsoverflade: Tæppe
tæpperensertype: Damp