Kähler Hammershøi Christmas Dug

Bedste pris
Stabil pris
570kr
950 krSPAR 40%
hos Botex
På lagerFri fragtLaveste

Gør din julemiddag ekstra speciel med Kähler Hammershøi Christmas dug. Denne elegante hvide dug, lavet af 100% bomuld, prydes af fine julemotiver, der skaber en varm og hyggelig stemning omkring bordet. Perfekt til at understrege julens glæder med et klassisk touch.

Kähler Hammershøi Christmas Dug koster lige nu 570 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 570 kr (10. marts 2026) og 570 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 570 kr hos Botex.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Botex favicon
Botex
Kähler Hammershøi Christmas Dug, Hvid med deko 150x270 cm
570 kr
+ fri fragt
Total: 570 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Hammershøi Christmas Dug fra Kähler 150 x 270 cm Jacobsen Plus
760 kr
+ 50 kr fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Kahler Kähler Hammershøi Christmas Juledug
950 kr
+ fri fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kähler Hammershøi Christmas Dug, 150 x 270 cm, hvid
950 kr
+ fri fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kähler
Kategori: Bordduge