JVC HA-A30T

3.8 (51 anmeldelser)

JVC HA-A30T hovedtelefonerne tilbyder en førsteklasses lytteoplevelse med aktiv støjreduktion og stabil Bluetooth 5.2. Det kompakte design sikrer komfort ved langvarig brug, mens de diskrete metalaccenter og farvematchet etui giver et stilfuldt look. Perfekt til musik, spil og håndfri opkald, giver disse øretelefoner op til 19,5 timers afspilning med opladningsetuiet.

JVC HA-A30T koster lige nu 451 kr. En stigning på 10,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 408 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 408 kr (17. juli 2026) og 456 kr (13. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 451 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
JVC HA-A30T Black
451 kr
+ 39 kr fragt
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
JVC Hovedtelefoner In-Ear True trådløse sorte ANC HA-A30T
456 kr
Total: 456 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
JVC HA-A30T-B-U True Wireless In-ear hovedtelefoner med Noise Cancelling Sort
544 kr
Total: 544 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
JVC Active Noise Cancelling TWS
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.3%

Specifikationer

Mærke: JVC