Jumitech WS4-215Z

Bedste pris
Stabil pris
528kr
693 krSPAR 24%
hos EL-NETSALG
På lagerLaveste

Oplev nem lysstyring med Jumitech 4-tryks Zigbee-kontakten. Kompatibel med Philips Hue, kan de fire taster programmeres individuelt. Passer perfekt til danske afbrydersystemer.

Jumitech WS4-215Z koster lige nu 528 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 528 kr (16. april 2026) og 528 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 528 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Zigbee 4 tryk batteriløs t/FUGA hvid
528 kr
+ 49 kr fragt
Total: 577 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumitech 4-tryk til Philips Hue Zigbee
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Batterilst 4-tryk, virker med Philips Hue, WS4-215Z
600 kr
+ 39 kr fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumitech 4-tryk for Philips Hue, Zigbee
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
TRYK WS4-215Z, PHILIPS HUE, RAL 9016
669 kr
+ 78 kr fragt
Total: 747 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Tryk Ws4-215Z, Philips Hue, Ral 9016
693 kr
+ 64 kr fragt
Total: 757 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumitech
Kategori: Lyskontakter