Jumbo teleskopstige 3,8 meter

5.0 (4 anmeldelser)
Jumbo teleskopstige 3,8 meter
Bedste pris
Stabil pris
2.199kr
5.114 krSPAR 57%
hos LavprisVærktøj
På lagerLaveste

Jumbo teleskopstigen er ideel til dig, der har brug for en praktisk og kompakt løsning. Med sin længde på 3,8 meter og 13 ergonomiske trin er stigen perfekt til alt fra loftarbejde til montering af lamper. Fremstillet af kraftige aluminiumsprofiler sikrer den holdbarhed og sikkerhed under brug.

Jumbo teleskopstige 3,8 meter koster lige nu 2.199 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.199 kr (11. april 2026) og 2.199 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.199 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Proff 13 trins teleskopstige, 3,8 m
2.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo teleskopstige 3,8 meter 13 trin
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Proff teleskopstige 3,8 meter 13 trin
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo teleskopstige 3,8 meter 13 trin
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo 13trins teleskopstige 3,8m
2.399 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo telskopstige 13 trin 3,8 meter
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
JUMBO teleskopstige, 13 trin, 3,80 meter
2.557 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.656 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Teleskopstige Proff 13 trin 3,80m.
2.599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo teleskopstige 380cm
4.984 kr
+ 79 kr fragt
Total: 5.063 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Jumbo teleskopstige 380cm
5.114 kr
+ 29 kr fragt
Total: 5.143 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo
Kategori: Stiger