Jumbo Tagrygbøjle

Bedste pris
Stabil pris
559kr
1.565 krSPAR 64%
hos LavprisVærktøj
På lagerLaveste

Jumbo tagrygbøjlen er designet til nem og sikker montering på Jumbo Proff tagstiger. Udstyret med praktiske hjul, gør den håndtering og transport af stigen endnu mere bekvemt.

Jumbo Tagrygbøjle koster lige nu 559 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (08. april 2026) og 559 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 559 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Proff tagrygbøjle, med hjul, til tagstige
559 kr
+ 40 kr fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Proff rygbøjle til tagstige
569 kr
+ 40 kr fragt
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo tagrygbøjle m. hjul til tagstige
569 kr
+ 40 kr fragt
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo tagbøjle til proff tagstige
569 kr
+ 40 kr fragt
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo Tagrygbøjle med hjul til proff tagstige
639 kr
+ 40 kr fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo tagrygbøjle med hjul til Jumbo proff tagstige
659 kr
+ 40 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Tagrygbøjle m/hjul
770 kr
+ 49 kr fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Jumbo Tagrygbøjle med hjul
1.508 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.537 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo Tagrygbøjle med hjul
1.565 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.644 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo
Kategori: Værktøj tilbehør