Jumbo Super Proff Trappestige 2 Trin

Jumbo Super Proff trappestigen er designet til professionelt brug, med 2 trin og en ekstra bred topplatform på 22×65 cm. De kraftige vanger og elokseret overflade sikrer holdbarhed, mens de 12-punkts samlede trin giver ekstra stabilitet. Med en maks. belastning på 150 kg er den robust og sikker til alle job.

Jumbo Super Proff Trappestige 2 Trin koster lige nu 949 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 939 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 939 kr (08. april 2026) og 998 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 949 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Super Proff bred trappestige, 2 trin, 45 cm
949 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff bred trappestige 2 trin, højde 45 cm
999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo bred trappestige 45 cm 2 trin
999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff bred arbejdsbuk, 2 trin, højde 45 cm
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff bred trappestige 2 trin 45cm
1.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Arbejdsbuk Super Proff BRED 2 trin 0,45m
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo 2 trins arbejdsbuk 45cm Topplade 22x65cm
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Jumbo Super Proff Arbejdsbuk 2 trin
2.321 kr
+ 29 kr fragt
Total: 2.350 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo Super Proff Arbejdsbuk 2 trin
2.558 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.637 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Jumbo
Kategori: Arbejdsplatforme