Jumbo Super Proff smal trappestige 3 trin

Jumbo Super Proff smal trappestige er designet til professionelle miljøer med kraftige vanger og en elokseret overflade. Med en højde på 70 cm og en bredde på 50 cm tilbyder den en plan og stabil platform til sikkerhed i højden. Denne trappestige har 12-punktsamlinger og hjørneforstærkede trin, der garanterer holdbarhed og stabilitet.

Jumbo Super Proff smal trappestige 3 trin koster lige nu 759 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 750 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 750 kr (08. april 2026) og 759 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 759 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Super Proff smal trappestige, 3 trin, 70 cm
759 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff smal trappestige 3 trin, højde 70 cm
799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo smal trappestige 70 cm 3 trin
799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff smal trappestige 3 trin 70cm
799 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff smal arbejdsbuk, 3 trin, højde 70 cm
859 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo 3 trins arbejdsbuk 70cm Topplade 22x40cm
859 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Arbejdsbuk Super Proff SMAL 3 trin 0,70m
1.150 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
JUMBO Super Proff 3 trins arbejdsbuk
2.051 kr
+ 29 kr fragt
Total: 2.080 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
JUMBO Super Proff 3 trins arbejdsbuk
2.051 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.130 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: Jumbo
Kategori: Stiger