Jumbo Super Proff smal arbejdsbuk 4 trin 95 cm

Jumbo Super Proff smal arbejdsbuk med 4 trin er designet til professionelt brug. Den har kraftige vanger med elokseret overflade, 12-punktsamlinger og hjørneforstærkninger på alle trin. Den store, plane topplatform på 22x40 cm giver stabil arbejdskomfort. Arbejdsbukken har en højde på 95 cm, bredde på 53 cm og 10 cm brede trin. Vægten er 9 kg, og den er EN-131 godkendt med en maksimal belastning på 150 kg. Der gives 3 års garanti.

Jumbo Super Proff smal arbejdsbuk 4 trin 95 cm koster lige nu 949 kr. En stigning på 8,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 878 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 878 kr (27. juni 2026) og 1.041 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 949 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Super Proff smal trappestige, 4 trin, 95 cm
949 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff smal trappestige 4 trin, højde 95 cm
999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo smal trappestige 95 cm 4 trin
999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Arbejdsbuk Super Proff SMAL 4 trin 0,95m
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff smal arbejdsbuk, 4 trin, højde 95 cm
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo 4 trins arbejdsbuk 95cm Topplade 22x40cm
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff smal trappestige 4 trin 95cm
1.399 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
JUMBO Super Proff 4 trins arbejdsbuk
2.416 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.495 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo