Jumbo Super Proff skydestige 5,4 meter 2x11 trin

Jumbo Super Proff skydestige har 2 x 11 ergonomisk vinklede og skridsikre trin, der giver en plan og sikker ståflade. Stigen er fremstillet i elokseret aluminium, hvilket gør den robust og let at håndtere, samtidig med at du undgår beskidte fingre. Den ekstra brede konstruktion og kraftige alu-vanger sikrer stabilitet. Skydestigen har en maksimal længde på 5,4 meter og er udstyret med kraftigt tophjul og nylonbøsninger for let udskydning.

Jumbo Super Proff skydestige 5,4 meter 2x11 trin koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.699 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.699 kr (09. maj 2026) og 1.799 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Skydestige Super Proff 2x11 trin 5,4m.
1.799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff skydestige 5,4 meter 2x11 trin
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 5,4meter skydestige 2x11 trin
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Super Proff skydestige, 2 x 11 trin, 5,4 m
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff skydestige 5,4 meter 2x11 trin
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff skydestige 5,4 meter 2x11 trin
1.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff skydestige 2x11 trin 5,4 meter
1.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo Skydestige 2x11 trin Max. stigelængde 5,4m, transport længde 3,2m
4.456 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.535 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo