Jumbo Super Proff skydestige 4,6 meter 2x9 trin

Jumbo Super Proff skydestige har 2 x 9 ergonomisk vinklede og skridsikre trin, som giver en plan og sikker ståflade. Stigen er fremstillet i elokseret aluminium, hvilket gør den robust og let at håndtere, samtidig med at du undgår beskidte fingre. Den ekstra brede konstruktion og kraftige alu-vanger sikrer stabilitet og holdbarhed, ideel til arbejde i højden omkring huset eller på byggepladsen.

Jumbo Super Proff skydestige 4,6 meter 2x9 trin koster lige nu 1.499 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.479 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.479 kr (12. maj 2026) og 1.499 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Super Proff skydestige, 2 x 9 trin, 4,6 m
1.499 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff skydestige 4,6 meter 2x9 trin
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff skydestige 4,6 meter 2x9 trin
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff skydestige 4,6 meter 2x9 trin
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 4,6meter skydestige 2x9 trin
1.599 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff skydestige 2x9 trin 4,6 meter
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Skydestige Super Proff 2x9 trin 4,6m.
2.150 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo Skydestige 2x9 trin Max. stigelængde 4,6m, transport længde 2,7m
4.009 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.088 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo