Jumbo Super Proff skydestige 3,5 meter 2x7 trin

Jumbo Super Proff skydestige har 2x7 ergonomisk vinklede og skridsikre trin, der giver en plan og sikker ståflade. Stigen er fremstillet i elokseret aluminium, hvilket gør den robust og let, samtidig med at du undgår beskidte fingre under brug. Den ekstra brede konstruktion og kraftige alu-vanger sikrer stabilitet og holdbarhed, hvilket gør den velegnet til professionelt arbejde i højden omkring huset eller på byggepladsen.

Jumbo Super Proff skydestige 3,5 meter 2x7 trin koster lige nu 1.299 kr. En stigning på 7,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.211 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.211 kr (03. juni 2026) og 1.299 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Super Proff skydestige, 2 x 7 trin, 3,5 m
1.299 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff skydestige 3,5 meter 2x7 trin
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff skydestige 3,5 meter 2x7 trin
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff skydestige 3,5 meter 2x7 trin
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff skydestige 2x7 trin 3,5 meter
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 3,5meter skydestige 2x7 trin
1.499 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Skydestige Super Proff 2x7 trin 3,5m.
1.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo Skydestige 2x7 trin Max. stigelængde 3,5m, transport længde 2,1m
3.563 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.642 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo