Jumbo Super Proff skydestige 2x17 trin 8,8 meter

Jumbo Super Proff skydestige har 2 x 17 trin og en totallængde på 8,8 meter. Stigen er fremstillet i elokseret aluminium, hvilket gør den robust og let at håndtere, samtidig med at du undgår beskidte fingre. De ergonomisk vinklede og skridsikre trin giver en plan og sikker ståflade, og stigen er ekstra bred for øget stabilitet. Velegnet til professionelle og krævende opgaver, hvor sikkerhed og komfort er i fokus.

Jumbo Super Proff skydestige 2x17 trin 8,8 meter koster lige nu 3.399 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.319 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.319 kr (09. maj 2026) og 3.399 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.399 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Super Proff skydestige, 2 x 17 trin, 8,8 m
3.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff skydestige 8,8 meter 2x17 trin
3.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 8,8meter skydestige 2x17 trin
3.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff skydestige 8,8 meter 2x17 trin
3.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Skydestige Super Proff 2x17 trin 8,8m.
3.850 kr
+ fri fragt
Total: 3.850 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff skydestige 2x17 trin 8,8 meter
3.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff skydestige 8,8 meter 2x17 trin
3.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo