Jumbo Super Proff skydestige 2x15 trin 7,7 meter

Jumbo Super Proff skydestige har 2 x 15 trin og en maksimal længde på 7,7 meter. Stigen er fremstillet i elokseret aluminium, hvilket gør den let og robust samt forhindrer beskidte fingre. De ergonomisk vinklede og skridsikre trin giver en plan og sikker ståflade, hvilket øger komforten og sikkerheden under brug. Velegnet til professionelt arbejde i højden eller opgaver omkring huset.

Jumbo Super Proff skydestige 2x15 trin 7,7 meter koster lige nu 2.399 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.346 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.346 kr (14. juni 2026) og 2.495 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.399 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Super Proff skydestige, 2 x 15 trin, 7,7 m
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff skydestige 7,7 meter 2x15 trin
2.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff skydestige 7,7 meter 2x15 trin
2.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff skydestige 2x15 trin 7,7 meter
2.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 7,7meter skydestige 2x15 trin
2.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff skydestige 7,7 meter 2x15 trin
2.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Skydestige Super Proff 2x15 trin 7,7m.
3.450 kr
+ fri fragt
Total: 3.450 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo Skydestige 2x15 trin Max. stigelængde 7,7m, transport længde 4,3m
7.135 kr
+ 79 kr fragt
Total: 7.214 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo