Jumbo Super Proff skydestige 2x13 trin 6,9 meter

Jumbo Super Proff skydestige har 2 x 13 trin og en maksimal længde på 6,9 meter. Stigen er fremstillet i elokseret aluminium og har ergonomisk vinklede, skridsikre trin for en plan og sikker ståflade. Den er robust, let at flytte og egner sig til professionelt arbejde i højden, hvor både komfort og sikkerhed er i fokus.

Jumbo Super Proff skydestige 2x13 trin 6,9 meter koster lige nu 2.099 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.059 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.059 kr (12. maj 2026) og 2.099 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.099 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo Super Proff skydestige, 2 x 13 trin, 6,9 m
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff skydestige 6,9 meter 2x13 trin
2.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff skydestige 6,9 meter 2x13 trin
2.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff skydestige 6,9 meter 2x13 trin
2.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff skydestige 2x13 trin 6,9 meter
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 6,9meter skydestige 2x13 trin
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Skydestige Super Proff 2x13 trin 6,9m.
2.450 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Jumbo Skydestige 2x13 trin Max. stigelængde 6,9m, transport længde 3,8m
5.795 kr
+ 79 kr fragt
Total: 5.874 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo