Jumbo Super Proff enkeltstige 5,5 meter 19 trin

Jumbo Super Proff enkeltstige på 5,5 meter har 19 ergonomisk vinklede og skridsikre trin, der giver en plan og sikker ståflade. Stigen er fremstillet i elokseret aluminium, hvilket gør den robust og stærk, men stadig let at håndtere. Gummifødder sikrer stabilitet, og elokseringen forebygger beskidte fingre under brug. Velegnet til professionelle, der ønsker en sikker og holdbar stige.

Jumbo Super Proff enkeltstige 5,5 meter 19 trin koster lige nu 2.399 kr. En stigning på 14,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.099 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.099 kr (16. juni 2026) og 2.399 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.399 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff enkelt stige 5,5 meter 19 trin
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff 19 trin 5,5 meter
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 5,5meter stige 19 trin
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo super proff 5,5meter stige 19 trin
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff enkeltstige 5,5 meter 19 trin
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff enkeltstige 5,5 meter 19 trin
2.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Enkeltstige SUPER PROFF 19 trin 5,5m.
3.369 kr
+ fri fragt
Total: 3.369 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo