Jumbo Super Proff enkeltstige 4,9 meter 17 trin

Jumbo Super Proff enkeltstige på 4,9 meter har 17 ergonomisk vinklede og skridsikre trin, der giver en plan og sikker ståflade. Stigen er fremstillet i elokseret aluminium, hvilket gør den robust og stærk, men samtidig let at håndtere. Elokseringen forhindrer beskidte fingre, og gummifødderne øger stabiliteten. Velegnet til professionelle opgaver, hvor sikkerhed og komfort er i fokus.

Jumbo Super Proff enkeltstige 4,9 meter 17 trin koster lige nu 1.999 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.799 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.799 kr (14. juni 2026) og 2.245 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff enkelt stige 4,9 meter 17 trin
1.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.498 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 4,9meter stige 17 trin
1.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.498 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff enkeltstige 4,9 meter 17 trin
1.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.498 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff enkeltstige 4,9 meter 17 trin
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo super proff 4,9meter stige 17 trin
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff 17 trin 4,9 meter
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Enkeltstige SUPER PROFF 17 trin 4,9m.
2.869 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.918 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo