Jumbo Super Proff enkeltstige 4,3 meter 15 trin

Jumbo Super Proff enkeltstige på 4,3 meter har 15 ergonomisk vinklede og skridsikre trin, som giver en plan og sikker ståflade. Stigen er fremstillet i elokseret aluminium, hvilket gør den robust, stærk og let at håndtere uden at give beskidte fingre. Leveres med gummifødder for ekstra stabilitet. Velegnet til professionelt brug, hvor sikkerhed og komfort er i fokus.

Jumbo Super Proff enkeltstige 4,3 meter 15 trin koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.299 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (09. maj 2026) og 1.399 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Greenline.

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Jumbo super proff 15 trin 4,3 meter
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Jumbo super proff 4,3meter stige 15 trin
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Jumbo Super Proff enkeltstige 4,3 meter 15 trin
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Jumbo super proff enkeltstige 4,3 meter 15 trin
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Jumbo Super Proff enkelt stige 4,3 meter 15 trin
1.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Jumbo super proff 4,3meter stige 15 trin
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
JUMBO Enkeltstige SUPER PROFF 15 trin 4,3m.
2.369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.418 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jumbo